Orlik 2012

orlik-logoOgrodzenia i piłkochwyty produkcji firmy PW „POMEX” Sp. z o.o. są zgodne z założeniami projektu rządowego pod nazwą:

 „MOJE BOISKO ORLIK 2012”.

 

Nasza propozycja to 3 warianty:

  1. Ogrodzenie i piłkochwyty wykonane ze stalowej siatki plecionej. Oczko i grubość drutu wg ustaleń projektowych. Słupy stalowe odpowiedniej konstrukcji, rozstaw w osiach minimum 2m, maximum 5m.
  2. Ogrodzenie i piłkochwyt tzw. „hybrydowy”. Dołem, do wysokości 2m panele ogrodzeniowe produkcji firmy POMEX (typu FORTE lub PIANO). Powyżej, do wysokości minimum 4m (dla ogrodzenia) i 6m (dla piłkochwytu) siatka ochronna z polipropylenu lub z poliamidu. Siatka o oczkach wg wskazań projektantów – zazwyczaj 100×100 (rzadziej 120×120). Grubość sznurka 3-5 mm. Słupy stalowe o odpowiedniej konstrukcji, rozstaw w osiach minimum 2m, maximum 5m.
  3. Ogrodzenie i piłkochwyty na pełnych wysokościach jw. wykonane tylko z paneli ogrodzeniowych produkcji firmy POMEX (typu PIANO lub FORTE). Słupy stalowe o odpowiedniej konstrukcji, rozstaw w osiach minimum 2m, maximum 5m.

Dodatkowo oferujemy piłkochwyty wolnostojące, nie związane z ogrodzeniem. Wysokość minimum 6m. Siatka ochronna z polipropylenu (opcjonalnie z poliamidu) lub siatka stalowa, pleciona. Opcjonalnie możliwe również w wersjach jak w pkt. 2. i 3. Słupy stalowe o odpowiedniej konstrukcji, rozstaw w osiach minimum 2m, maximum 5m. Dla każdego wariantu proponujemy furtki i bramy wjazdowe z wypełnieniem współgrającym z rodzajem ogrodzenia. Wszystkie stalowe wyroby oferujemy w wersji zabezpieczenia antykorozyjnego poprzez cynkowanie ogniowe lub cynkowanie i powlekanie proszkowe poliestrami z utwardzaniem na gorąco.

Oferujemy dostawę i montaż w dowolnym miejscu w Polsce!

 

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:

marketing@pomex.com.pl
tel. 32 432 96 85   i    32 432 96 87